مبینا

مبینا جان تا این لحظه 2 سال و 9 ماه و 26 روز تو دل مامانشه

طراحی داخلی منزل چیست؟

برای طراحی داخلی منزل از عناصر مختلفی نظیر رنگ،نور،مبلمان و ...استفاده می کنیم.از سایت های دکوراسیون داخلی برای طراحی داخلی منزل می توانید ایده بگیرید. عنوان: بررسی عناصر تشکیل دهنده طراحی داخلی منزل متن:

طراحی داخلی منزل با تغییرات سبک زندگی در سال های اخیر بسیار پر اهمیت شده است عناصر اصلی تشکیل دهنده طراحی دکوراسیون منزل ایرانی عبارتند از نور، رنگ، تناسب بین عناصر تشکیل دهنده فضا،مبلمان داخل منزل و.... در این مقاله به بررسی تعدادی از این عناصر می پردازیم.


طراحی داخلی منزل چیست؟

تعریف طراحی داخلی منزل به زبان ساده عبارت است از هماهنگی ابعاد و تناسبات فضا با مبلمان و سایر اجزای تشکیل دهنده در داخل منزل.یک روش قدیمی در دکوراسیون داخلی منزل استفاده از اصول هندسی می باشد .بهره گیری از این روش سبب می شود که شما از حداکثر فضای خود به شکل بهینه استفاده کنید به عنوان مثال مبلمان منزل در یک فضای مربع شکل پذیرایی باید متناسب با شکل فضا انتخاب شود و فرم مبلمان باید با شکل فضا هماهنگ باشد در این فضا شما نمی توانید از مبلمان نیم دایره استفاده کنید.در دکوراسیون داخلی منزل آشپزخانه از جمله فضاهای اصلی یک منزل است انتخاب جنس ،نوع و طراحی کابینت نقش اساسی در تعیین سبک دکوراسیون منزل جدید شما را ایفا می کند.


تاریخ : 01 مهر 1400 - 18:23 | توسط : مجتبی | بازدید : 315 | موضوع : وبلاگ |هیچ نظری ثبت نشده استارسال نظر غیر فعال شده است